درباره ما

مجموعه کنونی آرتیمان پرداز پارس در سال ۱۳۸۹ توسط جمعی از مهندسین کارآزموده، باتجربه و جوان در عرصه فناوری اطلاعات در حوزه ارائه خدمات تولید و سفارشی سازی نرم افزارهای تحت وب و دسکتاپ در حوزه مهندسی نرم افزار ،طراحی وب و پورتال های سازمانی و  نیز گرافیک و مالتی مدیا فعالیت حرفه ای خود را با شماره ثبت  ۳۹۷۶۶۷ آغاز کرد و توانمندی و هوش تجاری خود را اثبات کرد  . در سال ۱۳۹۲ با تاکید بر دانش جمعی از کارشناسان خبره و کارآزموده فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر کشور ،چشم انداز نوین خود را تعریف کرد و با تکیه بر دانش و تجربه فنی و در خدمت داشتن گروهی از متخصصین به توسعه و بومی سازی دانش و تکنولوژی سیستم های متن باز، امنیت اطلاعات، پژوهش و فناوری های نوین در صنعت IT، مشاوره، طراحی و پیاده سازی شبکه های سازمانی و ارائه راهکارهای پشتیبانی اقدام به ارائه خدمات و گسترش فعالیت های نموده است .

آرتیمان پرداز پارس به منظور رفع نیاز کشور به محصولات و خدمات غیر ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از طریق تولید داخلی با تکیه بر دانش و تجربه فنی، همچنین در خدمت داشتن گروهی از متخصصین به توسعه و بومی سازی  دانش و تکنولوژی در عرصه سیستم های متن باز، امنیت اطلاعات، پژوهش فناوری های نوین، مشاوره، آموزش های تخصصی، طراحی و پیاده سازی شبکه های سازمانی و راهکارهای پشتیبانی را بعنوان چشم انداز تعیین نموده و ماموریت های زیر را برای مجموعه خود در نظر گرفته است.

تحقیق و توسعه و ارائه راهکارهای تخصصی در حوزه بسته های متن باز

آموزش های سازمانی جهت انتفال دانش سازمانی

بومی سازی تکنولوژی و فناوری های نوین جهت تولید محصول

 راهکارهای پشتیبانی جهت حفظ و حراست از داده های ملی

طلیعه بین الملل مرسا، زمینه فعالیت: آموزش، سخت افزار، رباتیک
سراج سامانه آرین، زمینه فعالیت: سیستم های Lifery

چرا آرتیمان؟

بی شک راز موفقیت ما در سایه توجه خداوند متعال ،صداقت و همدلی حاکم بر پرسنل آرتیمان  و بالطبع صداقت ما در برخورد و مشاوره مشتریان می باشد .به همین دلیل است که مشتریان به ما اعتماد می کنند ، زیرا می دانند مشکل ایشان را مشکل خود می دانیم و بهترین راهکار را برای رفع آن پیشنهاد  می دهیم و اجرا می کنیم .
جوانی، اين مشخصه، شکل گيری ايده ‏های موفق در رفع نیازهای مشتريان و ارائه راهکارهای جديد در جهت توليد نرم ‏افزار/ سخت‏ افزارها و مشاوره ‏های مورد نیاز آنان را تضمين مي‏ کند.
هر کدام از اعضای گروه دارای خلاقیت در حیطه تخصص خود هستند. به‏ اين ترتيب رويه‏ ای ثابت و غيـر قابل تغيير در طراحی و اجرای پروژه ها حاکم نيست و طراحان گـروه برای هر پروژه، رويه‏ ای مختص آن پروژه در نظر خواهند گرفت.
اعضای گروه با تکیه بر تجربه و کارآزمودگی خود، قابليت و توانايی انجام پروژه ‏های نرم ‏افزاری/‏سخت ‏افزاری و طراحی در سطوح مختلف و با ابزارهای متفاوت را دارا هستند.

اطلاعات تماس

آدرس

تهران، میدان کتابی، خ جلفا، کوچه قناری شرقی، پ۱۰، واحد۲
شرکت آرتیمان پرداز پارس

پست الکترونیک

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس : 09338461674

فاکس: 43854951-021

پیشرفت پروژه

دسترسی سریع

گراف فعالیت ها

JoomShaper